Kontakt z Mikołajem

Podczas tegorocznych przygotowań i usprawnień sieci Mikołaja, w magicznej fabryce zabawek, elfom od techniki sypnęło się więcej magicznego pyłu niż mikołajowa ustawa przewiduje. Tym sposobem stworzyli kilka dodatkowych opcji, które zamknęli w ulepszonej wersji PRO. Pomocnicy Mikołaja zadbali o to, by oprócz ponad 2 godzin spersonalizowanych rozmów, dziecko mogło zobaczyć swoje zdjęcie w Księdze Grzecznych Dzieci podczas wideorozmowy. Co więcej, w wersji PRO możesz dodać zdjęcie listu Twojego dziecka do Mikołaja, umówić go na rozmowę edukacyjną z dzieckiem w wybranych tematach (ścielenie łóżka, mówienie prawdy i wiele innych) czy zaplanować na dzień urodzin wideorozmowę z życzeniami od Świętego Mikołaja.

Status Prezentu

W okresie od 1 do 24 grudnia, zapraszamy Cię do śledzenia statusu prezentu, który Święty Mikołaj przygotowuje specjalnie dla Twojego dziecka. Nasza unikalna funkcjonalność „Status Prezentu” pozwoli Tobie i Twojemu dziecku zanurzyć się w magiczny świat Fabryki Zabawek.

Śledź każdy etap przygotowań prezentu, aby zobaczyć, gdzie dokładnie w Fabryce Zabawek znajduje się wyjątkowy upominek. To niezwykła okazja do przeżywania razem z dzieckiem niesamowitej przygody przedświątecznej.

Nasz niezastąpiony pomocnik Mikołaja, Elf Emil, opowie Ci o statusach prezentu i wszystkim, co dzieje się podczas każdego z etapów. Zajrzyj do aplikacji Mikołajofon i pokaż swojemu maluchowi, gdzie w Fabryce Zabawek znajduje się jego prezent!

Księga Mikołaja

Prawdziwy Święty Mikołaj musi mieć swoją Księgę Grzecznych Dzieci! W aplikacji Mikołajofon możesz uzupełnić specjalną sekcję: Księga Mikołaja, w której ustawisz zdjęcie dziecka oraz poziom grzeczności (możesz je w każdej chwili zmienić). Razem z dzieckiem będziecie mogli zobaczyć, co mówi Wam księga i co się w niej zmieniło. Święty Mikołaj podczas wideorozmowy zdradzi również dziecku, że wie, jakie jest jego imię, wymarzony prezent, hobby itp. (czyli informacje, które na początku uzupełniłaś/łeś w profilu dziecka). W wersji PRO Twoje dziecko będzie miało wyjątkową okazję do zobaczenia swojego zdjęcia w Księdze Mikołaja podczas wideorozmowy.

Zegar

Tik-tak, tik-tak, święta już tuż-tuż! W aplikacji Mikołajofon możesz jednym kliknięciem sprawdzić, ile dni pozostało do upragnionej gwiazdki! 

Świąteczna Gra

Kto by nie chciał poprowadzić sań Świętego Mikołaja? Teraz jest to możliwe, dzięki stworzonej przez Elfy od techniki Grze AR. Potrzebujesz jedynie telefonu, konta na Instagramie i odrobiny świątecznej magii.

Szumi Dzwoneczki

Mikołaj wie, co znaczą nieprzespane noce, ale tylko w okresie świąt Bożego Narodzenia. A rodzice? Znają ten problem nie tylko od święta. Teraz w usypianiu każdego malucha pomogą Ci SzumiDzwoneczki – odgłosy pędzących sań Świętego Mikołaja. Nie ma nic przyjemniejszego niż szum zimowego wiatru i dzwoneczków, przy których nawet największy nicpoń smacznie zaśnie.

Rozmowy PREMIUM - Mikołaj w Twoim domu

W tę magiczną noc, kiedy na niebie pojawia się pierwsza gwiazdka, Mikołaj zostawia upragniony prezent dziecka pod choinką. Dziecko szuka później nawet najmniejszego śladu czy potwierdzenia, że Święty Mikołaj naprawdę był w domu! I jeżeli nie zdążysz nadgryźć przygotowanego przez malucha pieguska, możesz… pokazać mu selfie Mikołaja z Waszą choinką! Aplikacja umożliwia dodanie fotografii świątecznego drzewka, aby w Bożonarodzeniową Noc pokazać dziecku, że Mikołaj rzeczywiście odwiedził Wasz dom!

Rozmowy PREMIUM - List do Mikołaja

Droga listonosza na Biegun Północy to nie lada wyzwanie. Czy dotrze? Czy zdąży? Czy zaufać tylko Poczcie Polskiej? 😉 Co, gdyby Twoja pociecha mogła zobaczyć, że jej list naprawdę trafił do Mikołaja? W jednej z rozmów PREMIUM, Mikołaj w trakcie wideorozmowy dziękuje za przysłany list oraz pokazuje go dziecku na zdjęciu (konieczne jest uprzednie dodanie zdjęcia listu w aplikacji).

Rozmowy PREMIUM - Urodziny dziecka

Rozmowa z Mikołajem nie tylko od święta? Mikołaj nie zapomina o swoich ulubieńcach nawet poza okresem Bożego Narodzenia! W wersji PRO możesz sprawić dziecku niespodziankę i zamówić specjalną wideorozmowę z życzeniami urodzinowymi od Świętego Mikołaja. Mikołaj zadzwoni do dziecka w wybrane przez Ciebie dzień i godzinę.

Rozmowy edukacyjne

Mikołaj wie, że wychowanie dziecka to ciężki kawałek świątecznego piernika. Zdaje sobie sprawę, jak duży wpływ na dziecko ma jego słowo, dlatego przygotował aż 10 tematów wideorozmów, w trakcie których tłumaczy dziecku, dlaczego warto chodzić wcześnie spać, sprzątać w pokoju, dzielić się zabawkami z rodzeństwem czy mówić prawdę.

Mikołajofon 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone