Kontakt z Mikołajem

Hen hen, na Biegunie Północnym, w jedynej, prawdziwej rezydencji Mikołaja i jego elfów, udało się stworzyć za pomocą magicznego pyłu, nie byle jakie połączenie sieciowe. Dzięki temu, przy użyciu aplikacji Mikołajofon Twoje dziecko może zadzwonić i porozmawiać ze Świętym Mikołajem!
W tegorocznej podstawowej wersji aplikacji – LITE – możesz wspólnie z Twoją pociechą spotkać się twarzą w twarz z Mikołajem i odbyć z nim spersonalizowaną rozmowę (łącznie ponad 30 min. nagrań). Święty Mikołaj doskonale wie, jak Twoje dziecko ma na imię, jaki jest jego ulubiony kolor, sport, hobby czy… wymarzony prezent. W wigilijną noc, gdy dziecko zadzwoni do Mikołaja, zastanie go w saniach, lecącego do dzieci z całego świata z pełnym workiem prezentów.

Zegar

Tik-tak, tik-tak, święta już tuż-tuż! W aplikacji Mikołajofon możesz jednym kliknięciem sprawdzić, ile dni pozostało do upragnionej gwiazdki!

Świąteczna Gra

Kto by nie chciał poprowadzić sań Świętego Mikołaja? Teraz jest to możliwe, dzięki stworzonej przez Elfy od techniki Grze AR. Potrzebujesz jedynie telefonu, konta na Instagramie i odrobiny świątecznej magii. 

SzumiDzwoneczki

Mikołaj wie, co znaczą nieprzespane noce, ale tylko w okresie świąt Bożego Narodzenia. A rodzice? Znają ten problem nie tylko od święta. Teraz w usypianiu każdego malucha pomogą Ci SzumiDzwoneczki – odgłosy pędzących sań Świętego Mikołaja. Nie ma nic przyjemniejszego niż szum zimowego wiatru i dzwoneczków, przy których nawet największy urwis smacznie zaśnie. 

Rozmowy PREMIUM - Mikołaj w Twoim domu

W tę magiczną noc, kiedy na niebie pojawia się pierwsza gwiazdka, Mikołaj zostawia upragniony prezent pod choinką. Dziecko szuka później najmniejszego śladu, że Święty Mikołaj naprawdę był w domu! I jeżeli nie zdążysz nadgryźć przygotowanego przez malucha pieguska, możesz… pokazać mu selfie Mikołaja z Waszą choinką! Aplikacja umożliwia dodanie fotografii świątecznego drzewka, aby w Bożonarodzeniową Noc pokazać dziecku, że Mikołaj rzeczywiście odwiedził Wasz dom!

Mikołajofon 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone